Joomla Random Flash Module by DART Creations

Cz23102014

Aktualizacja:2014-10-22 16:07

OŚWIĘCIM. Młodzi kierowcy pod wpływem narkotyków

034W nocy z 20/21 października 2014 w Oświęcimiu policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali dwóch mężczyzn 18 i 19 letniego. Jeden jest podejrzany o kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających, a drugi o posiadanie amfetaminy.

OŚWIĘCIM. II Dyktando Niepodległościowe w powiatowej Trójce

dyktando2W piątek 17 października 2014r. powiatowa Trójka gościła 46 uczestników etapu rejonowego II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”.

POWIAT. Europejskie standardy w DPS w Bobrku

infopracowniaDobiegły końca prace inwestycyjne związane z poprawą standardu jakości świadczonych usług dla pensjonariuszy w Domu Pomocy Społecznej w Bobrku. W ramach projektu "Dom przyjazny mieszkańcom. Poprawa świadczonych usług w DPS w Bobrku" przewidziano rozwój usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych jak i likwidację barier architektonicznych, a także poprawę bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

OŚWIĘCIM. Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

serca bratnie10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego po to, aby przypominać, że powinniśmy być ze sobą a nie obok siebie. Oczy drugiego człowieka są lustrem, w którym możemy się odnaleźć, nawet bez słów. Wrażliwość każdego z nas tworzy niepowtarzalną barwę, dzięki temu świat jest pełen kolorów i blasku. I nie ma tutaj znaczenia, czy jesteśmy zdrowi czy chorzy.

POWIAT. Poszukiwany zaginiony Marcin Kuc

kucmarcinMarcin Kuc, lat 34 mieszkaniec Przecieszyna, który w dniu 14 października br. (tj. wtorek) wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

OŚWIĘCIM. Stowarzyszenie Auschwitz Memento ma 5 lat

mementoW czwartek 16 października 2014 w głównej sali Oświęcimskiego Centrum Kultury Stowarzyszenie Auschwitz Memento obchodziło swój mały jubileusz - pięciolecie istnienia. 

OŚWIĘCIM. Komunikacja zastępcza w kierunku Bierunia i Tychów

przystanekOświęcimski PKS zawiesił linię nr 500 i 586 relacji Oświęcim-Tychy. W tej sytuacji Miejski Zakład Komunikacji wspólnie z miastem podjął działania w celu przywrócenia ruchu pasażerskiego na tej trasie.