Joomla Random Flash Module by DART Creations

Wt01092015

Aktualizacja:2015-09-01 00:02

VIDEO-OŚWIĘCIM. Oświęcimski Salon Sztuki 2015

sztuaklogo1W piątek o godzinie 17.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury otwarto wystawę „Oświęcimski Salon Sztuki 2015”. Autorami prac są artyści z ziemi oświęcimskiej. Wystawę zorganizowano w ramach Święta Miasta Oświęcim.

KĘTY. 12 lat za rozbój na starszym mężczyźnie

078W dniu 28 sierpnia 2015 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy napadli i okradli starszego mężczyznę, ale jeszcze tego samego dnia trafili do policyjnych aresztów.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza 28 sierpnia 2015

wiesci logo28Zobacz najnowsze wiadomości wideo przygotowane przez Urząd Miasta w Oświęcimiu.

OŚWIĘCIM. Ile płacimy za wizerunek miasta i prezydenta?

jakubppismoRadny Jakub Przewoźnik przesłał do wiadomości opinii publicznej kopię interpelacji złożonej na ręce prezydenta miasta Janusza Chwieruta. Tym razem radny Przewoźnik interesuje się i stara się poszerzyć wiedzę podatnika - ile oświęcimian kosztuje wizerunek prezydenta, ale także jak często i jak drogo kosztuje korzystanie przez Janusza Chwieruta z różnych konsultacji.

OŚWIĘCIM. Powstanie nowy parking "Parkuj i Jedź"?

parkridePrezydent Oświęcimia Janusz Chwierut już planuje kolejną strategiczną inwestycję. Miasto przygotowuje dokumentacje pod budowę trzypoziomowego parkingu w pobliżu dworca PKP w systemie „Parkuj i Jedź”. Czy nowe miejsca do parkowania i system zniżek dla kierowców zachęci mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej i kolei?

OŚWIĘCIM. Nielegalnie handlował ''spod lady''

papierosyPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali 31 – letniego handlowca podejrzanego o sprzedaż wyrobów tytoniowych i alkoholu bez polskich znaków akcyzy. W trakcie akcji funkcjonariusze przejęli blisko 180 kartonów papierosów, kilkanaście worków z krajanką tytoniową, kilka butelek alkoholu nieznanego pochodzenia oraz pieniądze.

VIDEO-POWIAT. Rozmowa z Martą Budzyńską-dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu

martapupZobacz rozmowę z nową dyrektorką Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu Panią Martą Budzyńską. - Zmiany są zawsze potrzebne, jeżeli są na korzyść.