Pn24112014

Aktualizacja:2014-11-24 10:51

KĘTY. Wypadek, zginął rowerzysta

rower ketyW nocy z niedzieli na poniedziałek 23/24 listopada 2014 roku o godzinie 22.40 w Kętach na ul. Mickiewicza doszło do wypadku drogowego śmiertelnego.

CHEŁMEK. Wypadek na ul. Krakowskiej, ranny rowerzysta

034W sobotę 22 listopada 2014 o godzinie 9.40 w Chełmku na ul. Krakowskiej doszło do wypadku drogowego w którym ranny został pieszy.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza 24 listopada 2014

rehabilitacvjaZobacz najnowsze wiadomości wideo przygotowane przez Urząd Miasta w Oświęcimiu.

VIDEO-POWIAT. Zakończył się remont ul. Śniadeckiego

sniadeckiego ulicaW poniedziałek 17 listopada oficjalnie odebrano nowo wyremontowaną ulicę Śniadeckiego w Oświęcimiu. Całkowity koszt przebudowy traktu to ok. 1.96 mln zł. Inwestycję zrealizowano dzięki współpracy Powiatu i Miasta Oświęcim.

PUBLICYSTYKA. Julia Ziółkowska - artysta ma wiele twarzy

juliaWspółczesna literatura i sztuka jest wyzwolona ze sztywno obowiązujących ram i kanonów. Obecnie artysta nie ma już przed sobą ludu do oświecenia, tylko poprzez swoje osobiste przeżycia może sprawiać że tysiące ludzi będą się identyfikować z jego twórczością i osobowością.

OŚWIĘCIM. Niesienie pomocy mamy we krwi

krew hpW dniu 20 listopada uczestniczki oświęcimskiego Hufca Pracy wraz z p. o. Komendant Eweliną Sikorą wzięły udział w Akcji Honorowego Krwiodawstwa w Oddziale Terenowym w Oświęcimiu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

VIDEO-POWIAT. Gram w kolory - segreguję odpady

kolory logo„Gram w kolory, segreguję odpady” - pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny, którego finał miał miejsce 5 listopada w oświęcimskiej bibliotece. Organizatorem kolejnej edycji konkursu, który organizowany jest od trzech lat jest Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.