Joomla Random Flash Module by DART Creations

N21092014

Aktualizacja:2014-09-19 18:05

OŚWIĘCIM. Bezpłatne badania dentystyczne

gabinety5To już ostatni miesiąc akcji bezpłatnych przeglądów dentystycznych Instytutu blend-a-med Oral B. Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzają ponad 380 miejscowości na terenie całego kraju, aby zbadać stan polskich zębów i dziąseł.

OŚWIĘCIM. Czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie

011W dniu 18 września 2014 policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 29 do 60 lat podejrzanych o pobicie 42 – letniego mieszkańca Oświęcimia.

POWIAT. Chciał wręczyć pieniądze policjantowi

lapowka2W dniu 17 września 2014 policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali kierowcę samochodu ciężarowego, podejrzanego o usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej. W zamian za pieniądze chciał, aby funkcjonariusze odstąpili od wykonywania obowiązków służbowych.

POWIAT. Akcja ''Ufaj, ale sprawdzaj''

uksBiorąc pod uwagę skalę problemu i ilość interwencji dotyczących nieuczciwych praktyk stosowanych przez przedstawicieli handlowych, Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu organizuje spotkanie edukacyjne pod nazwą „Ufaj, ale sprawdzaj”.

OŚWIĘCIM. Utrudnienia w ruchu, budują rondo

dk44rondoRozpoczęła się budowa ronda na skrzyżowaniu ulic: Zatorskiej i Batorego. Jest to I etap inwestycji, która polega na przedłużeniu ulicy Batorego do ul. Jagiełły na wysokości ul. Kamieniec.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Radosław Włoszek kandydatem PiS na prezydenta Oświęcimia

piswloszekNa dziedzińcu zamkowym w Oświęcimiu Prawo i Sprawiedliwość oraz zjednoczona centroprawica zaprezentowała swojego kandydata na prezydenta Oświęcimia. Został nim 37 letni oświęcimianin, historyk, specjalista od zarządzania i menadżer jednej z katowickich firm - Radosław Włoszek.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Beata Szydło podsumowuje rządy Janusza Chwieruta

szydlo loghoPoseł na sejm RP, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło krótko podsumowuje rządy Janusza Chwieruta jako pełniącego obowiązki prezydenta Oświęcimia. - Ostatnie cztery lata, są to niewykorzystane szanse: Marek Sowa marszałek województwa małopolskiego, Paweł Graś rzecznik rządu Donalda Tuska, Elżbieta Bieńkowska wicepremier z ziemi bieruńsko-lędzińskiej...