Joomla Random Flash Module by DART Creations

So01082015

Aktualizacja:2015-07-31 19:08

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza 31 lipca 2015

wiesc 31_chZobacz najnowsze wiadomości wideo przygotowane przez Urząd Miasta w Oświęcimiu.

POWIAT. Dzieci z Domów Dziecka z wizytą w starostwie

podopiecznidzieckaPodopieczni powiatowych Domów Dziecka z Oświęcimia oraz Kęt w towarzystwie wolontariuszy ze Sri Lanki, Chin, Kenii, Pakistanu oraz Węgier odwiedzili Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, by opowiedzieć o współpracy w ramach projektu ChildSmile, który umożliwia m.in. naukę języka obcego.

OŚWIĘCIM. Podejrzani o kradzież europalet

020Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 50 – 60 lat, mieszkańców Oświęcimia i Legnicy, podejrzanych o kradzież europalet z terenu firmy, w której pracowali.

PUBLICYSTYKA. ''Nową przypowieść Polak sobie kupi Że i przed szkodą i po szkodzie głupi''

796px-Bundesarchiv Bild_146-2005-0038_Warschauer_Aufstand_KapitulationW 1950 r. wraz z matką i 2-letnim bratem przejeżdżaliśmy przez Warszawę dorożką z dworca Centralnego na Wileński. Miałem wtedy 4 lata i do dnia dzisiejszego zapamiętałem ogrom zgliszcz, fragmenty budynków straszących wypalonymi oczodołami okien. To był realistyczny i przerażający swym realizmem obraz zamordowanego Miasta widziany oczami dziecka karmionego świeżymi opowiadaniami o okropnościach wojny od jakich nigdy nie uwolniła się Matka.

PALCZOWICE. Groźnie wyglądająca kolizja drogowa

kolizja palczowiceW środę 29 lipca 2015 o godzinie 5.30 w Palczowicach na DK44 doszło do zdarzenia drogowego.

ZATOR. Zatrzymanie i odzyskanie pieniędzy

083Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na 51 – letnim mieszkańcu województwa mazowieckiego. Funkcjonariusze odzyskali również część skradzionych pieniędzy.

OŚWIĘCIM. Wykłady dotyczące przesłania profetycznych ksiąg Biblii

daniel plakatCzy w czasach ekonomicznego kryzysu, politycznych napięć, widma konfliktów zbrojnych oraz niepewnej przyszłości wspólnoty europejskiej można mieć jeszcze jakąś niezachwianą nadzieję? Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na serię wykładów dotyczących przesłania profetycznych ksiąg Biblii, które ukazują dzieje ludzkości z odmiennej - Biblijnej perspektywy. Księgi te, opisują sytuację która ma miejsce dziś, oraz dają wgląd w wydarzenia które rozegrają się w przyszłości.