Joomla Random Flash Module by DART Creations

N04102015

Aktualizacja:2015-10-04 11:04

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza 2 października 2015

wiesci2Zobacz najnowsze wiadomości wideo przygotowane przez Urząd Miasta w Oświęcimiu.

VIDEO-POWIAT. Rozmowy w OświęcimOnline ze Zbigniewem Biernatem PiS

biernat logo2Zobacz rozmowę z kandydatem na posła RP Zbigniewem Biernatem z Prawa i Sprawiedliwości, aktualnie pełniącym funkcję burmistrza Zatora. Dowiedz się dlaczego kandyduje. Rozmowę prowadzi dziennikarz Paweł Plinta.

VIDEO-BRZESZCZE. ''Szydłobus'' Beaty Szydło z wizytą w Przecieszynie

szydlo-logoPoseł na sejm RP, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło w poniedziałek odwiedziła mieszkańców sołectwa Przecieszyn w gminie Brzeszcze. Szydłobusem wraz z Beatą Szydło przyjechali kandydaci na posłów z ziemi oświęcimskiej. Zobacz i wysłuchaj co powiedzieli.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Konsultacje społeczne ws. ''małpiego gaju'' w Oświęcimiu

park gaj_oswProjektanci z firmy Pas Projekt pokazali mieszkańcom plan zagospodarowania miasteczka komunikacyjnego i terenu zielonego na osiedlu Chemików pomiędzy al. Słowackiego, ul. Chemików, ul. Dąbrowskiego i ul. Olszewskiego. Spotkanie w bibliotece zorganizował prezydent Janusz Chwierut. Zobacz video z najważniejszymi momentami z tego spotkania. AKTUALIZACJA: Zobacz pełną relację ze spotkania.

VIDEO-POWIAT. Rozmowy w OświęcimOnline z Jarosławem Jurzakiem z PiS

jurzak rozmowa_logoZobacz rozmowę z kandydatem na posła RP Jarosławem Jurzakiem z Prawa i Sprawiedliwości, aktualnie pełniącym funkcję wicestarosty powiatu oświęcimskiego. Dowiedz się dlaczego kandyduje. Rozmowę prowadzi dziennikarz Paweł Plinta.

PUBLICYSTYKA. Jako Polak odczuwam pasmo upokorzeń

figura pop_artNapadając na Irak u boku Amerykanów nasze marionetki trąbiły o profitach jakie przypadną Polsce jako jednemu z okupantów, co najmniej z przetargów na odbudowę zniszczonego kraju – kolebki judaizmu, chrześcijaństwa i islamu. Oprócz zrabowanych pamiątek do Polski trafiło kilkudziesięciu inwalidów, dotkniętych syndromem wojny oraz odium współsprawcy zbrodni na tysiącach ludności cywilnej.

VIDEO-OŚWIĘCIM. Wieści z Ratusza 25 września 2015

wiesci25Zobacz najnowsze wiadomości wideo przygotowane przez Urząd Miasta w Oświęcimiu.